• DOBRA

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

 • NOWE WARPNO

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

 • KOŁBASKOWO

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

 • POLICE

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

18.02.18- Wystawa kotów w Galerii Kaskada

dodano: 2018-02-18 13:57:11

18 lutego (niedziela), w godz. 13:00-18:00 w Galerii Kaskada odbędzie się 5. edycja Dnia Kota! W programie wydarzenia zaplanowano wystawę rasowych, rodowodowych kotów, a także konkursy (m.in. na najmilszego czworonoga oraz najlepiej udekorowaną klatkę). Miłośnicy zwierzaków będą mogli spotkać się z hodowcami, weterynarzem i pracownikami Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej oraz zaadoptować „na odległość” wybranego zwierzaka.Koty królują w Galerii Kaskada

Tajemnicze sfinksy, energiczne reksy dewońskie, maine coony o psim charakterze i przedstawiciele wielu innych ras będą gościć w Galerii Kaskada już w najbliższą niedzielę, 18 lutego! Swoje wdzięki zaprezentują podczas wystawy oraz eliminacji konkursowych. Spośród ok. 40 kotów różnych ras, jury wytypuje najładniejszych reprezentantów (w kategoriach: łysy, krótkowłosy i długowłosy). Publiczność natomiast wybierze najmilszego kota.

 

Pokochaj mieszkańca schroniska

Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona akcja promująca adopcję kotów aktualnie przebywających w podszczecińskim schronisku w Dobrej. Przy specjalnie przygotowanym stanowisku chętni będą mogli wybrać czworonoga znajdującego się na jednym z dostępnych zdjęć i pozostawiając przedstawicielom placówki swoje dane, rozpocząć proces adopcyjny.

 

Koty w centrum zainteresowania

Dzień Kota to doskonała okazja do porozmawiania z ekspertami, np. na temat pielęgnacji sierści, sposobów żywienia czy metod wychowywania okazów wybranych ras. Dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnych porad weterynaryjnych.

 

Partnerem akcji organizowanej w Galerii Kaskada jest szczecińskie stowarzyszenie Cat Club Pomerania.

Wyszukiwarka


Dziś trafiłem

126/18

dodano: 2018-05-23 14:58:38

Opis:

 W dniu 21.05.18r. trafił z miejscowości Police pies w typie owczarka niemieckiego, Czeka na odbiór przez właściciela.

więcej »

113/18

dodano: 2018-05-12 11:37:47

Opis:

W dniu 12.05.18r. trafoł młody pies w typie teriera, znaleziony w miejscoości Mierzyn, czeka na odbiór przez włąściciela.

więcej »